ComNet CNGE11FX3TX8MSP/24
Referència 10400202
Descripció
Commutador Ethernet gestionat industrial ComNet amb PoE+, 8 ports 10/100/1000Tx (30 watts per port), 3 ports SFP (100/1000Fx), 12 - 24 V CC amb convertidor PoE Boost (100 W PoE a 12 V i 150 W PoE a 24 V), sense font d'alimentació