Login/registreren
Nederlands

Switch van taal

Login/registreren
Nederlands

Bosch introduceert Flexidome IP Panoramic 5100i (IR)

Geplaatst op: 22-07-2021

Met een beschikbaarheid vanaf midden augustus introduceert Bosch Security Systems een reeks nieuwe fisheye-camera’s die niet alleen economisch zijn, maar ook een verbluffend pakket eigenschappen bieden; de nieuwe generatie Flexidome IP Panoramic 5100i (IR). Ze zijn beschikbaar in vier soorten namelijk met een sensor van zes of twaalf megapixels en met of zonder ingebouwde infraroodverlichting (met een bereik tot maximaal 30 meter).

Dankzij de stereografische fisheye lens bieden deze camera’s een verbeterde edge-to-edge resolutie die zorgt voor een effectief hogere resolutie dan voorgaande referenties. De modellen zonder IR kunnen binnen gebruikt worden, de modellen met IR kunnen ook buiten worden toegepast (IP66/IK10). De IVA (Intelligent Video Analytics) en Camera Trainer bieden een keur aan moderne analytische functies zoals het volgen van schepen, detectie van afgelegde weg, personentelling met grensalarm, beheren van wachtrijen enz., die zorgen voor betrouwbare alarmmeldingen, zelfs in de lastigste weersomstandigheden.

Met de Camera Trainer kunnen klantspecifieke objecten aangeleerd worden om gepersonaliseerde detectie van objecten en situaties mogelijk te maken. Deze camera’s, met hoog dynamisch bereik van 120 dB HDR, beschikken over een ingebouwde microfoonarray van 3 microfoons en kunnen daarmee dankzij de op artificiële intelligentie gebaseerde audio-analyse geluiden onderscheiden, classificeren en herkennen uit welke richting geluiden komen. Deze audio-analytische functies zullen later dit jaar beschikbaar zijn via een firmware upgrade. De Flexidome IP Panoramic 5100i (IR) beschikt over een (micro)-HDMI uitgang om lokaal beelden op 1080p-resolutie te kunnen tonen op een confrontatiemonitor. Naast de klassieke compressietechnieken beschikken ze eveneens over H.265-compressie die garant staat voor de Bosch bandbreedte besparende efficiëntie.

Delen