Login/registreren
Nederlands

Switch van taal

Login/registreren
Nederlands

ACT365 toegangscontrole kit met 3G/4G communicatie

Geplaatst op: 28-01-2020

SmartSD heeft met Vanderbilt een speciale en zeer complete ACT365 toegangscontrole kit met 3G/4G communicatie ontwikkeld. Deze kit bestaat uit één deurcontroller, één Mifare slimline sector kaartlezer, 10 gecodeerde Mifare tags, één Teltonika LTE 3G/4G router en één data SIM-kaart (1GB) van Tele2. 

ACT365 is het volledig cloud-based toegangscontrolesysteem van Vanderbilt, volledig encrypted en gehost in het Microsoft Azure datacenter. Door de ACT365 deurcontroller via een 3G/4G LTE router van Teltonika met het internet te verbinden kan het systeem volledig online beheerd worden met een web browser of via de iOS of Android App. Een SPC inbraaksysteem kan via dezelfde router met de cloud worden verbonden. 

Deze complete kit is zeer geschikt voor locaties waar geen vast netwerk of IT-infrastructuur aanwezig is zoals retail, sportcentra, bouwplaatsen, jachthavens, campings en vakantieparken. Deze 3G/4G kit uit de ACT365 range van Vanderbilt is een complete plug & play oplossing voor toegangscontrole. 

Over ACT365
ACT365 is een cloud-based toegangscontrolesysteem dat tijd- en plaatsonafhankelijk kan worden beheerd via PC, tablet en smartphone. Voor ACT365 is een complete lijn met hardware beschikbaar die bestaat uit een 1-deur-controller, een Mifare slimline sector kaartlezer, een Mifare sector kaartlezer en een Mifare sector kaartlezer met keypad.

> ACT365-3G/4G kit van Vanderbilt