Dahua DH-CS4228-24GT-240-V2
Reference 20321818
EAN/UPC 6937552401891
Description
Dahua, 28-Port Cloud Managed Desktop Gigabit Switch with 24-Port PoE
Layer two commercial switch, Supports IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3X ,IEEE802.3ab standards , Port 1-24: 24 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE); Port 25-26: 2 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (uplink); Port 27-28: 2 × SFP 1000 Mbps (uplink) , Port 1-2 ≤ 90 W, Port 3-24 ≤ 30 W, total ≤ 240 W, internal power supply, metal enclosure, desktop/ rackmount , long Distance PoE supported.